Preskočiť na obsah
BANASOL
Otvoriť menu

Ostatné služby

BANASOL spol. s r.o.

Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ

Sídlo
Veľký Cetín
Od roku
2005
IČO
35 951 656

BANASOL

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Paňa 233, 951 05 Veľký Cetín
Na trhu od
1. septembra 2005
IČO
35 951 656
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 96.23)
Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ

Firma v číslach

21
rokov na trhu
2005
rok vzniku
27
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte BANASOL

BANASOL spol. s r.o. sídli na adrese Paňa 233, 951 05 Veľký Cetín. Zapísaná je od 1. septembra 2005 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ“ (96.23). Predmet činnosti tvorí 27 položiek, napríklad sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností, veľkoobchod a maloobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
BANASOL spol. s r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
35 951 656
DIČ
2022053319
Dátum vzniku
1. septembra 2005
Sídlo
Paňa 233, 951 05 Veľký Cetín
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 48286/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 96.23)
Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 9. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa BANASOL zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 27 položiek.

  • Sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)

  • Reklamná a propagačná činnosť

  • Prieskum trhu a verejnej mienky

  • Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti

Zobraziť všetkých 27 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
  • Organizovanie a usporiadanie výstav, vrátane predajných výstav
  • Skladovanie s výnimkou prevádzkovania verejných colných skladov
  • Prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iných než základných služieb - obstarávateľské služby
  • Čistiace a upratovacie práce
  • Organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
  • Prevádzkovanie športových zariadení
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Kancelárske a sekretárske služby vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb
  • Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
  • Ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti
  • Predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
  • Masérske služby
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Vedenie účtovníctva

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli BANASOL spol. s r.o.?

Sídlo je na adrese Paňa 233, 951 05 Veľký Cetín.

Čím sa BANASOL spol. s r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ“ (96.23). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností; veľkoobchod; maloobchod; reklamná a propagačná činnosť.

Aké je IČO – BANASOL spol. s r.o.?

IČO je 35 951 656, DIČ 2022053319.

Kedy vznikla BANASOL spol. s r.o.?

Vznik: 1. septembra 2005. Na trhu pôsobí 21 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Paňa 233 951 05 Veľký Cetín

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre BANASOL spol. s r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese banasol.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.